VII Kongres Misyjny (Agata Radosh)


 

Nagranie wystąpienia Agaty Radosh pt.: „Związek reformy zdrowia z ewangelią i poselstwem trójanielskim”, które miało miejsce podczas VII Kongresu Misyjnego w Wieliczce w lipcu 2015 roku.
 

Bóg pragnie widzieć swój lud zdrowym pod każdym względem. Ci, którzy żywo doczekają przyjścia Chrystusa, będą objawiać Jego święty charakter i doświadczą tego, czego nikt przed nimi wcześniej nie doświadczył. Do ostatniego pokolenia żyjących należeć będą ludzie, którzy troszczą się należycie o rozwój i funkcjonowanie w obszarze sfery ducha, duszy i ciała. Właściwe odżywianie będzie błogosławieństwem rozlewającym się na duchowy i fizyczny ich rozwój.
 

Jeśli poważnie traktujemy sprawę przygotowania się na spotkanie z Panem, które wcześniej czy później nastąpi, naszym obowiązkiem jest zreformowanie stosunku do pokarmów, które decydująco wpływają na stan naszego ciała jako świątyni Ducha Świętego. Przyjęcie poselstwa zdrowia powinno wypływać ze znajomości woli Bożej i zrozumienia teraźniejszej służby Jezusa Chrystusa w niebiańskiej świątyni.
 

Związek reformy zdrowia z ewangelią i poselstwem trójanielskim cz.1
pobierz
 

Związek reformy zdrowia z ewangelią i poselstwem trójanielskim cz.2
pobierz
 

Związek reformy zdrowia z ewangelią i poselstwem trójanielskim cz.3
pobierz
 

Związek reformy zdrowia z ewangelią i poselstwem trójanielskim cz.4
pobierz
 

Związek reformy zdrowia z ewangelią i poselstwem trójanielskim cz.5
pobierz
 

By pobrać plik należy:
1. kliknąć lewym przyciskiem myszy na pobierz (włączy się inny odtwarzacz),
2. kliknąć prawym przyciskiem myszy na odtwarzacz (rozwinie się lista),
3. z listy, która się rozwinie wybrać „zapisz jako”.