Obóz terenowy dla studentów 2013

CEL: Ten obóz misyjny stworzony jest w celu wyjścia naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom młodzieży studenckiej.

OPIS: Życie wierzącego studenta nie jest łatwe. Podczas zajęć i poza nimi jego wiara poddawana jest często próbie. W związku z tym, często tacy studenci stają przed dużymi wyzwaniami. Dlatego podczas tego obozu chcemy poruszyć zagadnienia, które są szczególnie ważne z perspektywy studentów. Pragniemy przedstawić wykłady, warsztaty i kazania, które dadzą odpowiedzi na nurtujące pytania oraz wyposażą do zwiastowania ewangelii ludzi żyjących na co dzień w środowisku akademickim. Dzięki temu po powrocie nasi obozowicze będą mogli podczas roku akademickiego obronić swoją wiarę, a nawet dzielić się ewangelią w sposób przekonywujący ze swoimi przyjaciółmi ze studiów, a nawet wykładowcami.

PROGRAM DUCHOWY: Każdego dnia podczas tego obozu będzie bogaty program duchowy. Kazania specjalnie przygotowane z myślą o studentach, szkolenia i wykłady na tematy takie jak: „Czy Bóg istnieje?”, „Czy chrześcijaństwo jest prawdą?”, „Jak prowadzić ludzi do Jezusa?”, „Jak opowiadać historię swojego nawrócenia?”, i wiele innych.

MISJA: Praktyczną stroną przygotowania do roku akademickiego będą wyjścia misyjne, które chcemy realizować na terenie Parku Śląskiego. Będzie to okazją do zwiastowania Dobrej Nowiny ludziom różnych światopoglądów przy użyciu różnych metod ewangelizacji.

PLAN DNIA: Każdy dzień został zaplanowany w taki sposób, aby uczestnicy w jego trakcie mogli rozwijać się w sposób holistyczny, czyli plan dnia będzie charakterystyczny dla obozów organizowanych przez GM3A. Każdego dnia będzie czas na osobiste rozmyślanie nad Słowem Bożym i modlitwę. Będzie czas na wspólne nabożeństwo i inny program duchowy. Czas na służbę dla innych oraz dla siebie, czyli zdrowe jedzenie oraz ruch fizyczny i odpoczynek. Wszystko to w celu zbalansowanego rozwoju intelektualno-społeczno-fizycznego. Niemniej jednak, aby osiągnąć cel obozu będzie on miał charakter intensywny, czyli taki do którego przyzwyczajeni są studenci!

TERMIN: 25 lipiec – 3 sierpień
MIEJSCE: Zbór Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Katowicach, ul. Św. huberta 25.
LIDERZY: Mateusz Krzesiński (duchowość), Joanna Grzechowiak (organizacja), Marek Kroczyk i Karol Knapik (misja) oraz Juliusz Jankowski (duszpasterstwo)
INFO & ZAPISY: 692-112-457 (Mateusz Krzesiński)

ZAPRASZAMY!!!