Obóz muzyczny Ostróda 2013

Wakacje z pieśnią na ustach – obóz muzyczny

Lubisz dobrą muzykę? Lubisz śpiewać? Lubisz wielbić Boga pieśnią? Pragniesz wykorzystać swój talent w służbie Bogu i ludziom? PRZYJEDŹ na obóz MUZYCZNY!

Ostatnie dziesięć dni wakacji, od 22 do 31 sierpnia, pragniemy spędzić razem, by za pomocą muzyki opowiadać o Jezusie. W tym roku rozśpiewanym miastem będzie pięknie położona Ostróda, zanana już nam z zeszłorocznego Kampu Misyjnego.

Nie zapominając o tradycyjnych formach misji, skupimy się na muzyce. Będziemy także poznawać, w jaki sposób możemy doskonalić i powielać powierzone nam talenty. Jeżeli zatem uważasz, że twój talent nie jest wyjątkowy, ten obóz jest także dla Ciebie – praktyka i teoria połączone z Bożym błogosławieństwem powoduje wzrost.

Ze względu na charakter obozu i związaną z tym potrzebą chociażby minimalnego wcześniejszego przygotowania, prosimy o potwierdzenie obecności do 17.07.2013r. poprzez wysłanie formularza zgłoszeniowego na adres: dotie@o2.pl. Na ten adres można również kierować wszelkie pytania związane z obozem.

„Pójdźmy, radośnie śpiewajmy Panu, wznośmy okrzyki radosne skale zbawienia naszego!” Psalm 95,1

PS. Jeżeli nadal zastanawiasz się jaką decyzję podjąć, przeczytaj relację z zeszłorocznego obozu muzycznego w Bydgoszczy (tutaj).