Obóz dla kobiet Bydgoszcz 2013

Zapraszamy na obóz dla kobiet, który w tym roku odbędzie się w Bydgoszczy w terminie 16 – 25 sierpnia 2013.

Każda z nas wie, że ma do spełnienia misję w Bożym dziele, jednak tak często zapominamy o tym lub rozpędzone w codziennym życiu nie wiemy co i jak możemy zrobić dla naszego Pana. On zachęca nas jednak do podjęcia naszej ŻYCIOWEJ misji. Często oznacza to nie pracę widoczną dla wszystkich, ale ciche wypełnianie codziennych obowiązków, dbanie o rodzinę i dom, służenie gościnnością, modlitwą czy po prostu rozmową… Obóz będzie czasem, kiedy w modlitwach i rozmowach, wspólnym badaniu Słowa Bożego będziemy mogły odnajdywać nasze powołanie oraz siłę, by zgodnie z nim żyć.
Trzy główne zagadnienia będą towarzyszyć nam każdego dnia podczas obozu:

„Przygotujcie drogę Pańską” – cykl kazań inspirujących do przygotowania naszych serc na wylanie Ducha Świętego (tak jak w pokoju na górze „ci wszyscy trwali jednomyślnie w modlitwie wraz z niewiastami…” Dz.Ap.1,14).
Misja – codziennie każda z nas będzie mogła wybrać spośród różnych materiałów i rodzajów misji, aby służyć innym ludziom zgodnie ze swym darem i pragnieniem serca.
Wykłady „Chrześcijanka” prowadzone przez siostrę Halinę Jankowską, która przez długi czas była dyrektorem sekretariatu ds. kobiet przy Zarządzie Kościoła ADS. Będziemy tu omawiać praktyczną stronę życia kobiety-chrześcijanki. Jej wiarę, miejsce w zborze i społeczeństwie a także zagadnienia dotyczące relacji, m. in. małżeńskich.
Przewidziane są również dyskusje i integracja, a także czas wolny, by móc poznać siebie nawzajem oraz miasto, w którym będziemy gościć. Szczegółowy program zostanie przesłany osobom zainteresowanym.

UWAGA: Liczba miejsc jest ograniczona!

REJESTRACJA I INFORMACJE: Alicja Bylina, tel. 602 498 292, alicja@gm3a.org.

Przypominamy, że udział w obozie jest BEZPŁATNY. Należy zabrać ze sobą:

– śpiwór i karimatę (dla osób z problemami zdrowotnymi jest możliwość spania na łóżku/materacu),
– luźny strój i buty do aktywności fizycznej,
– kapcie,
– zeszyt do notatek,
– rzeczy osobiste.

ZAPRASZAMY!