NAWIGACJA

Tu znajdziesz zwięzły opis tego co i gdzie znajdziesz na www.gm3a.org.

MENU GŁÓWNE


 

STRONA STARTOWA – kilka aktualnie najważniejszych informacji. Wracasz do niej klikając logo GM3A.

 

AKTUALNOŚCI – wszystkie informacje jakie dodawane są na stronie, niezależnie od kategorii, w porządku chronologicznym.

 

O NAS – zapoznaj się z naszą historią, założeniami i celami jakie realizujemy. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, pamiętaj, że zawsze możesz do nas napisać, zadzwonić lub przyjechać na któreś z wydarzeń.

 

MATERIAŁY – tutaj zamieszczamy nagrania audio i wideo z realizowanych projektów. Możesz też ściągnąć darmowe materiały misyjne i do pracy w grupach.

 

WSPÓŁPRACA – Grupa Misyjna „Trzej Aniołowie” to ruch, w którym jest miejsce dla każdego. Przeczytaj jak możesz nam pomóc.

 

INSPIRACJE – Bóg wszystkich nas powołał do wspaniałego dzieła, ale czasem tracimy z oczu ten cel. Zachęcamy do poczytania krótkich rozważań misyjnych oraz budujących doświadczeń. Dzielimy się też wachlarzem pomysłów na misję. Niech Cię zainspirują.

 

KONTAKT – oprócz podstawowych danych znajdziesz tu również formularze zgłoszeniowe (np. na nasze wydarzenia, do grup modlitewnych). Poprzez formularz możesz również podzielić się swoim doświadczeniem lub spostrzeżeniami.

 

GALERIA – może znajdziesz siebie na jakimś zdjęciu?

 
 

PROJEKTY


 

PROJEKTY – Znajdziesz tu wszelkie informacje o poszczególnych projektach: plany i zaproszenia, informacje dotyczące przygotowania poszczególnych wydarzeń a także relacje, sprawozdania, odnośniki do nagrań i zdjęć.

 
 

KIERUNKI MISJI


 

KIERUNKI MISJI – W tym miejscu przeczytasz o tym do kogo kierujemy działania misyjne (do tych co lubią się modlić, śpiewać lub grać, interesują się zdrowiem itd.). W każdej z zakładek znajdziesz informacje o wydarzeniach misyjnych dot. poszczególnych kierunków a także o „życiu” tego kierunku.