„Lecz ja i dom mój służyć będziemy Panu” – ostatnie informacje


Kochani Przyjaciele, Bracia i Siostry w Chrystusie!

Z naszego kalendarza dni ubywają w mgnieniu oka. Jedni wyrywają kartki, drudzy skreślają cyferki, mija dzień za dniem i miesiąc za miesiącem. Nawet nie spostrzegliśmy, a już dzieli nas tylko krok od Ogólnopolskiego Kampu Misyjnego. Jeszcze tylko chwila, a przez 10 dni (od 10 do 19 sierpnia) będziemy mogli razem na łonie pięknej przyrody wielbić imię naszego Pana, Stwórcy, Zbawiciela, jak również uczyć się od Niego i czerpać z Jego źródła.

Wielu z Was zapisało się już na kamp, ale wiemy, ze wśród Was są też osoby, które się wahają. ZACHĘCAMY WSZYSTKICH, aby skorzystali z tej niepowtarzalnej okazji! Zachęćcie swoich przyjaciół – być może tego właśnie potrzebują. Pomóżcie zrobić im ten krok. Nic nie daje tak wiele radości, satysfakcji, odprężenia i wytchnienia jak praca na rzecz drugiego człowieka.

Kamp misyjny to połączenie integracji z aktywnym wypoczynkiem. Nic nie daje tak wiele radości, satysfakcji, odprężenia i wytchnienia jak praca na rzecz drugiego człowieka. Przez 10 dni wspólnie będziemy mogli nieść Ewangelię mieszkańcom Ostródy i okolic wykorzystując przeróżne metody ewangelizacji. Bóg wzywa nas, abyśmy zjednoczyli się w jednym miejscu i przyłożyli rękę do Jego dzieła.

PRZYJEDŹ i DOŚWIADCZ jak Bóg zmienia życie tych, którzy Go jeszcze nie znają, ale również i nasze osobiste.

W programie kampu misyjnego m.in.:

– 11 sierpnia – koncert charytatywny (Fileo, Mirosław Karauda i inni),
– 12 sierpnia – Rodzinny Piknik Zdrowia,
– 16 sierpnia – koncert zespołu „Fileo”,
oraz publiczne wykłady prowadzone w mieście Ostróda m.in. przez pastorów z naszego kościoła.

Ostatnie informacje dla dojeżdżających:
Chcemy, aby każdy czuł się komfortowo i miał zapewniony nocleg wraz z wyżywieniem, dlatego jeśli zdecydujesz się przyjechać na kamp misyjny PROSIMY POINFORMUJ NAS! Niech to będzie nawet godzina przed dojazdem do celu, ale zadzwoń. Zgłoszenia są przyjmowane przez Alicję Bylina, tel. 602 498 292.

Dodatkowo wszystkim uczestnikom, by ułatwić dostęp do Ośrodka wypoczynkowego „BAJKA” oferujemy odbiór z Dworca PKP w Ostródzie.

Dworzec PKP i PKS w Ostródzie mieści się przy ulicy Słowackiego. Odbiór osób będzie odbywał się w cyklu co 2 GODZINY rozpoczynając od piątku od godziny 8.00 do godziny 22.00. Czekajcie na czerwonego busa przed budynkiem dworca PKP (w razie niepogody czekajcie w budynku dworca PKP.) Odpowiedzialny za odbiór i przewóz osób jest Piotr Strugalski – tel. 510 291 477.

Jeśli będziesz na miejscu, DZWOŃ!

Dodatkowo dla uczestników zmotoryzowanych załączamy w pliku mapkę dojazdową do Ośrodka Wypoczynkowego „Bajka”. W razie problemów z trafieniem do ośrodka również prosimy o telefon do Piotra Strugalskiego. On chętnie pomoże.

Dla osób, które chciałyby dotrzeć szybciej niż zorganizowany przez nas transport i zaproponowane godziny polecamy dojazd TAXI. Oto kilka numerów telefonów do miejscowych taksówek:
TAXI OSTRÓDA
50 256 95 06

TAXI EKSPRES
51 915 04 00

TAXI SUPER
89 646 55 00

HALO TAXI
89 646 55 66

Zróbcie WSZYSTKO, by dotrzeć na rozpoczęcie programu. To bardzo ważne, abyśmy w jedności i wspólnocie rozpoczęli ten kamp. STARTUJEMY o godzinie 18.30.

Rejestracja w piątek, 10 sierpnia będzie czynna od godziny 10.00. Dla tych, którzy przyjadą wcześniej, o godzinie 13.00 będzie przygotowany obiad. Po obiedzie po raz pierwszy będziemy mogli popracować misyjnie. Natomiast o 18.30 oficjalnie rozpoczniemy kamp misyjny.

Jeśli macie jakieś pytania, prosimy o kontakt z koordynatorem Kampu misyjnego – Alicją Byliną (tel. 602 498 292).

Pamiętajcie, by zabrać ze sobą Biblię, lekcje szkoły sobotniej, śpiewnik, notatnik.

A dla tych, którzy nie mogą uczestniczyć w Ogólnopolskim Kampie Misyjnym polecamy sierpniowo–wrześniowe obozy misyjne. Więcej informacji…

Życzymy wszystkim trwania w stałej społeczności z Bogiem, słuchania i wykonywania Jego woli.

Niech Bóg będzie z Wami!